Tańczyli i śpiewali dla chorej Lenki z Grzegorzewa [FOTO]

0
261
DSC04119

To była już kolejna akcja charytatywna na chorej na białaczkę Lenki z Grzegorzewa. Tym razem było to „Świąteczne drzewko”, czyli koncert w wykonaniu Studia Tańca Rytmix Konin Wiesławy Wolnej oraz wokalistów z Miejskiego Domu Kultury w Kole pod kierunkiem Mariusza Urbaniaka. Barwne wydarzenie odbyło się wczoraj przy pełnej widowni sali kolskiego MDK-u.

Od 9 do 15 stycznia, a także godzinę przed koncertem prowadzona była zbiórka środków pieniężnych, która w całości zostanie przekazana na długotrwałe, kosztowne leczenie Lenki. Wczoraj do puszek wpadło 3 385,37 złotych.

Przypomnijmy. Lenka to 10-letnia mieszkanka Grzegorzewa, u której w październiku 2019 roku wykryto ostrą białaczkę szpikową. Nigdy wcześniej nie było żadnych objawów choroby. Od tamtej pory przebywa w szpitalu w Poznaniu.

Lena uwielbia podróże i fotografię. Jest artystyczną duszą. W przyszłości chciałaby zostać nauczycielką plastyki.

Czytaj także: Inne akcje na rzecz Lenki

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here