Sztab już działa! Koło włącza się w 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

0
902

Pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste – gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”, w niedzielę, 13 stycznia 2019 roku, po raz 27. odbędzie się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W kolejny finał zaangażuje się także Koło. W tym celu przy Komendzie Hufca ZHP, w jej siedzibie przy ulicy Blizna 45, zawiązał się Kolski Sztab WOŚP, który poza kwestą uliczną, przygotuje dla mieszkańców imprezę plenerową. Sztab działa pod numerem 003783. Szefem sztabu został Lech Brzeziński.

A co będzie się działo podczas finału? Zaplanowano plenerową imprezę, licytację gadżetów i światełko do nieba, a dalszych szczegółach sztab będzie informował na bieżąco.  Organizatorzy kolskiego finału liczą na liczny udział społeczeństwa w tym przedsięwzięciu. Osoby zainteresowane kwestowaniem, od 12 listopada 2018 roku, mogą zgłaszać się do siedziby sztabu od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-17.00 w celu odbioru ankiet dla wolontariuszy.
Do Komendy Hufca ZHP można również przekazywać już gadżety do licytacji.

źródło: Urząd Miejski w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here