Szkoła Podstawowa w Powierciu bierze udział w konkursie „Dzieciaki do rakiet”. Głosujmy!

0
758

Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zachęca się szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. W tym roku zostanie nagrodzonych aż 70 szkół.

Dzieciaki do rakiet” to także bezpłatne warsztaty tenisowe, które od 3 lat organizowane są w różnych miastach Polski. Dzięki nim już ponad 5 500 dzieci postawiło swoje pierwsze tenisowe kroki. Wakacyjne warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy oraz ambasadorzy akcji, Urszula Radwańska i Mariusz Fyrstenberg.

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie, w którym wystartowała także Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Powierciu. Każdego dnia można oddać do 5 głosów na wybrane prace konkursowe. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Głosowana trwa do 18 grudnia br., a lista zwycięzców zostanie opublikowana 21 grudnia. Zwycięskie placówki oświatowe otrzymają profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dla dzieci, a nauczyciele z tych placówki oświatowej zostaną przeszkoleni.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.dzieciakidorakiet.pl

Na szkołę w Powierciu można głosować:

https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/756/szkola-podstawowa-im-orla-bialego-w-powierciu

W imieniu społeczności SP w Powierciu zachęcamy do głosowania.

źródło: Szkoła Podstawowa w Powierciu