Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole w gronie laureatów

0
153
image

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole, dzięki aktywnej działalności w SKO, została nagrodzona w październikowej edycji konkursu tytułem „SKO Blog Miesiąca Października.”

Zrealizowane działania w październiku 2019 pod hasłem „Październik miesiącem oszczędności”, opisywane następnie na stronach szkolnego bloga, pozwoliły znaleźć się wśród 5 innych szkół wyróżnionych z całej Polski.

Zdobycie tegorocznej nagrody głównej związane jest także z nagrodami w postaci gadżetów i bonów zakupowych. Co ważne, prowadzony przez placówkę blog przyczynia się również do promocji szkoły i miasta. Widać to po wielu pozytywnych wpisach internautów z całej Polski. Opiekunowie SKO w SP nr 2 w Kole dziękują wszystkim, którzy odwiedzają i głosują na szkolnego bloga. O działalności SKO w SP nr 2 można przeczytać na platformie Szkolne Blogi, gdzie umieszczane są najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz działania z zakresu przedsiębiorczości i edukacji ekonomicznej uczniów: https://www.szkolneblogi.pl/blogi/zs1-w-kole/

Konkurs „SKO Blog Miesiąca” ma charakter edukacyjny. Jego celem jest w szczególności propagowanie idei oszczędzania i przedsiębiorczości w ramach założeń SKO oraz promowanie postaw współpracy w grupie. W rywalizacji uczestniczą szkoły, które prowadzą blogi na platformie Szkolne Blogi, gdzie prezentują swoje działania związane z uczestnictwem w Programie SKO. Co miesiąc w danym roku szkolnym, w okresie od września do czerwca, specjalnie powołana Komisja Konkursowa dokonuje oceny blogów.

źródło i zdjęcie: SP nr 2 w Kole


Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here