Stwórz grę planszową. Biblioteka zachęca do udziału w konkursie!

0
79
Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole serdecznie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów klas: 1-3, 4-6, 7-8 oraz gimnazjalistów do udziału w konkursie plastycznym pt. „Planszówka”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie gier planszowych i towarzyskich, dostarczanie radosnych przeżyć i zadowolenia z osiągnięcia sukcesu, zachęcenie do poznawania zasad zdrowej rywalizacji, prezentacja pomysłowości, uzdolnień i zainteresowań.
Zasady konkursu są proste. Każda gra zgłoszona do udziału w konkursie musi być pracą wykonaną własnoręcznie. Praca konkursowa powinna zawierać elementy charakterystyczne dla gry planszowej, czyli tytuł, instrukcję gry, planszę oraz pionki do gry. Tematyka gry jest dowolna, podobnie jak technika i forma wykonania pracy. Gra powinna być stworzona indywidualnie, a każdy uczestnik może wykonać i zgłosić do konkursu tylko jedną propozycję. Ocenie jury podlegać będą pomysł oraz estetyka wykonania. Pracę należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora. Dodać informację o klasie, adres e-mail i nazwę szkoły. Wszystko, do 5 kwietnia br., przesłać na adres: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole, ul. Kolejowa 19, 62-600 Koło z dopiskiem „Planszówka ”.
źródło: PiMBP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here