Strzelali o puchar starosty [WIDEO]

0
242
strzelali o puchar starosty
Słoneczna pogoda towarzyszyła uczestnikom XVII Powiatowych Zawodów Strzeleckich o Puchar Starosty Kolskiego. Z każdą kolejną edycją zainteresowanie turniejem jest większe. Dobre wyniki oraz główne trofeum były celem rekordowej liczby startujących zespołów. Strzelali o puchar starosty gminy Ruszków.
Powitaniem uczestników oraz przypomnieniem zasad bezpieczeństwa rozpoczęły się kolejne zawody strzeleckie w Ruszkowie. Puchary i medale odbierali najlepsi, medale wręczano zdobywcom 2. i 3. miejsca, a dyplomy sklasyfikowanym do 6. pozycji. Zgodnie z regulaminem wyróżnienie w postaci pucharu i krążków przewidziano także dla drużyny żeńskiej. Indywidualnie walka toczyła się z podziałem na mężczyzn i kobiety. Podobnie zawody odbywały się w kategorii LOK-owskiej.
Do rywalizacji stanęło 35 drużyn samorządowych, czyli skupiających samorządowców, zakłady pracy i organizacje współpracująca z lokalnymi władzami oraz 6 złożonych tylko z kobiet. W pierwszej kategorii najwięcej punktów wystrzelała ekipa OSM Koło, a w drugiej – PIW Koło II. Indywidualnie najskuteczniejsi okazali się Waldemar Machelski oraz Krystyna Miśko.
Do startu zgłosiło się 17 seniorskich drużyn złożonych z osób zrzeszonych w Lidze Obrony Kraju. Zwyciężyła LOK OSM Koło. Z czterech ekip LOK juniorów najlepsza była SK LOK Gimnazjum Kłodawa I. SK LOK Gimnazjum Kłodawa I okazała się najskuteczniejsza także spośród 4 zespołów juniorek. Najcelniej strzelającym seniorem był Ryszard Miśko, juniorem – Sebastian Kołodziejski, a juniorką – Magdalena Banasiak. Dodatkową atrakcją dla uczestników zawodów była możliwość zapoznania się ze sprzętem wykorzystywanym w policji i straży pożarnej.

 

 

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here