Stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu

0
145
W Lubońku, na drodze wojewódzkiej nr 263, 11 listopada, kwadrans po 22.00, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. – Kierujący pojazdem marki Audi A4 mieszkaniec gminy Kłodawa, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu do rowu i dachował – poinformowała rzecznik KPP w Kole, sierż. Weronika Czyżewska.
W akcji ratunkowej wzięli udział strażacy z JRG Koło oraz zastępów OSP Kłodawa i OSP Luboniek, którzy zabezpieczyli miejsca zdarzenia, oświetlili teren działań oraz zakręcili zawór butli LPG.
Kierowca opuścił pojazd przed przybyciem straży pożarnej i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Poważnie natomiast ucierpiało auto, którym mężczyzna jechał, a do strat materialnych doliczyć należy również uszkodzenie słupka hektomerycznego oraz znaku drogowego. – Kierujący był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym – dodała rzecznik KPP w Kole.
źródło i zdjęcie: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here