Specjalna akcja dla Asi! Jeśli możesz, oddaj krew! [AKTUALIZACJA]

0
189
317-267811

Aktualizacja!

Nastąpiła zmiana miejsca zbiórki krwi dla Asi. Nie odbędzie się ona w krwiobusie podstawionym przed siedzibą KPP w Kole, lecz w sali domu parafialnego przy kolskiej farze. Dzień i godziny pozostają bez zmian.

______________________________________________________________________

Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kole, w poniedziałek, 9 grudnia br., stanie pojazd Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, w którym od 8.30 do 12.30 będzie można oddawać krew. Tym razem będzie to zbiórka celowa na rzecz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kole, Joanny Adamczyk.

Asia to sympatyczna, skora do pomocy kobieta. Teraz sama potrzebuje wsparcia. Zdiagnozowano u niej bowiem nowotwór złośliwy. Do leczenia potrzebna jest między innymi krew, którą Asia chętnie sama się dzieliła. Od niedawna wyniki badań nie pozwalają jej na honorowe oddawanie krwi. W poniedziałek, 9 grudnia br., czeka ją skomplikowana operacja. Podczas hospitalizacji niezbędna będzie transfuzja krwi, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc, o krew dla Asi, aby jak najszybciej wróciła do zdrowia.

Aby oddać krew należy okazać się dokumentem tożsamości, mieć ukończone 18 lat i nie więcej niż 65 oraz ważyć nie mniej niż 50 kg.

źródło i zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here