SP nr 3 w Kole walczy o nagrodę internautów w Konkursie SKO! Wesprzyjmy ją naszymi głosami!

0
177
Materiał pochodzi i jest finansowany przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Materiał pochodzi i jest finansowany przez KW Stowarzyszenie Kolanie

Dwa tygodnie temu informowaliśmy naszych Czytelników, że Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole, po wielu dotychczasowych sukcesach, zakwalifikowała się do krajowego etapu Konkursu SKO. Oprócz rywalizacji o główną nagrodę, placówka zabiega także o nagrodę internautów. Jeśli sięgnie po wygraną w kwocie 10.000 zł, przeznaczy ją na remont szkoły. W związku z tym, w imieniu całej szkolnej społeczności, prosimy o głosowanie na Szkołę Podstawowej nr 3 w Kole. Rozpoczyna się ono dziś, tj. 6 sierpnia.

Przypomnijmy, że do etapu krajowego zakwalifikowanych zostało 11 szkół z całej Polski.
Ich prezentacje oceni specjalnie powołana komisja konkursowa, która zadecyduje o tym, kto zdobędzie nagrodę główną, czyli 20.000 zł. Jurorzy wskażą także laureatów II i III miejsca, którzy otrzymają odpowiednio 15.000 zł i 10.000 zł.

Oprócz tego, o zwycięstwie jednej ze szkół w konkursie dla internautów, zdecydują sami użytkownicy sieci, głosując na swojego faworyta. On odbierze 10.000 zł. I właśnie do tego głosowania na SP nr 3 w Kole zachęcamy mieszkańców ziemi kolskiej.

Materiał pochodzi i jest finansowany przez KWW Katarzyny Hamigi
Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

Prace konkursowe można zobaczyć: https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/wyniki-edycji-2017-2018/
Kronika SP nr 3 dostępna jest: https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycje-konkursow/edycja-2017-2018/szkola-podstawowa-nr-3-im-marii-konopnickiej-w-kole/

Artykuł powiązany: Kolska SP nr 3 w krajowym etapie konkursu SKO! Ma szansę na wysoką nagrodę!

źródło: SP nr 3 w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here