SOSW oraz SP nr 2 w Kole ponownie nagrodzone w konkursie SKO

0
51
sosw-i-sp2-logo-sko-

Dwie kolskie placówki oświatowe, tj. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Mikołaja oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole, w corocznym konkursie Szkolnych Kas Oszczędności PKO BP, znalazły się w gronie najaktywniejszych szkół uczestniczących w programie SKO i otrzymały nagrodę II stopnia.

Na koncie obu szkół jest już wiele nagród i wyróżnień. Również w tegorocznej edycji Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli komisja konkursowa doceniła kroniki obu placówek przygotowane w postaci prezentacji multimedialnej, które przedstawiały całoroczną pracę SOSW i SP nr 2 w ramach programu SKO. Wyróżnienie otrzymane w konkursie jest równoznaczne z nagrodą pieniężną w wysokości 2 000 złotych oraz przyznaniem Srebrnej Odznaki dla nauczycieli-opiekunów SKO w placówkach. Radość z nagrody jest wielka, a cieszy tym bardziej, że kolski SOSW oraz SP nr 2 ściśle i systematycznie współpracują na rzecz edukacji ekonomicznej uczniów.

źródło i zdjęcie: SOSW w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here