Śmiertelny wypadek w Bierzwiennej Krótkiej [AKTUALIZACJA]

1
3840
IMG WA
IMG WA

Śmiertelny wypadek zdarzył się dziś, tj. 29 maja br., po godzinie 14.00, na drodze wojewódzkiej nr 263, w Bierzwiennej Krótkiej, w gminie Kłodawa.

Od oficera prasowego KPP w Kole, sierż. Doroty Szczyżańskiej, otrzymaliśmy informację, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe. Oprócz jednej osoby, która zginęła, są też ranni. Na miejscu, oprócz strażaków i policjantów, pracuje prokurator. Trwają czynności, mające na celu ustalenie przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Śmiertelny wypadek w Bierzwiennej Krótkiej – AKTUALIZACJA

Kierujący samochodom marki Nissan, 19-letni mieszkaniec gminy Kłodawa, po wyjechaniu z łuku drogi, zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Fiat Bravo, którym kierował 43-letni mieszkaniec gminy Kłodawa. W wyniku zdarzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł pasażer fiata, 75-letni mieszkaniec gminy Kłodawa. W fiacie podróżowała jeszcze 67-letnia mieszkanka gminy Kłodawa. Pozostali uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitali. Jedna osoba została przetransportowana śmigłowcem – poinformowała rzecznik KPP w Kole, sierż. Dorota Szczyżańska.

Kilka godzin po wypadku, o 17.40, w szpitalu, zmarła druga poszkodowana w zdarzeniu osoba, 67-letnia pasażerka fiata.

zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here