Śmiertelny wypadek w Bierzwiennej Krótkiej [AKTUALIZACJA]

0
3125
IMG WA
IMG WA

Śmiertelny wypadek zdarzył się dziś, tj. 29 maja br., po godzinie 14.00, na drodze wojewódzkiej nr 263, w Bierzwiennej Krótkiej, w gminie Kłodawa.

Od oficera prasowego KPP w Kole, sierż. Doroty Szczyżańskiej, otrzymaliśmy informację, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe. Oprócz jednej osoby, która zginęła, są też ranni. Na miejscu, oprócz strażaków i policjantów, pracuje prokurator. Trwają czynności, mające na celu ustalenie przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Śmiertelny wypadek w Bierzwiennej Krótkiej – AKTUALIZACJA

Kierujący samochodom marki Nissan, 19-letni mieszkaniec gminy Kłodawa, po wyjechaniu z łuku drogi, zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Fiat Bravo, którym kierował 43-letni mieszkaniec gminy Kłodawa. W wyniku zdarzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł pasażer fiata, 75-letni mieszkaniec gminy Kłodawa. W fiacie podróżowała jeszcze 67-letnia mieszkanka gminy Kłodawa. Pozostali uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitali. Jedna osoba została przetransportowana śmigłowcem – poinformowała rzecznik KPP w Kole, sierż. Dorota Szczyżańska.

Kilka godzin po wypadku, o 17.40, w szpitalu, zmarła druga poszkodowana w zdarzeniu osoba, 67-letnia pasażerka fiata.

zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here