Skaldowie wystąpili z kolską orkiestrą dętą, czyli Koncert Noworoczny! [FOTO]

0
454
DSC02970

Piękne kolędy i piosenki bożonarodzeniowe, a potem największe przeboje Skaldów wybrzmiały podczas dzisiejszego Koncertu Noworocznego, który odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Bracia Zielińscy, Andrzej i Jacek, zaśpiewali m.in. „Wiolonczelistkę”, „Wszystko mówi, że mnie ktoś pokochał, „Nie domykajmy drzwi”, Wiosnę” i „Z kopyta kulig rwie”, bawiąc zebraną licznie zebraną publiczność.

Podczas koncertu, w którym gościom, jak zwykle, towarzyszyła Orkiestra Dęta OSP w Kole pod batutą Krzysztofa Lityńskiego, nie brakło występów młodych kolskich artystów, Towarzystwa Śpiewaczo-Muzycznego „Lutnia” oraz mażoretek, które od 10 lat prowadzi Beata Kołodziejczak.

Świetna atmosfera, doskonałe brzmienie kolskich muzyków i przeboje Skaldów, a na koniec tradycyjnie „Marsz Radecky’ego”! Kto nie był, niech żałuje!

Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here