Samochód zapalił się w garażu

0
148
getimg

Kolscy strażacy, w sobotę, 30 listopada br., o godzinie 2.41, otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło w garażu, na posesji przy ulicy Czereśniowej w Kole. Na miejsce udali się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz OSP Koło nad Wartą. Pierwszy przybyły na miejsce zastęp zastał palący się w garażu w budynku mieszkalnym samochód osobowy marki BMW. Strażacy zabezpieczyli miejsce prowadzonych działań i ugasili palący się pojazd oraz znajdujące się w garażu przedmioty. Mieszkańcy posesji ewakuowali się z budynku przed przybyciem straży pożarnej.

W wyniku pożaru spaleniu uległ przód i wnętrze samochodu, a także inne przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu. W wyniku wysokiej temperatury stopieniu uległy także lampy oraz elementy plastikowe drugiego zaparkowanego w garażu samochodu marki Nissan.

Pożar przez 2 godziny i 15 minut gasiło 13 strażaków. Prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej w pojeździe.

źródło i zdjęcie: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here