Samochód ciężarowy wjechał w dom w Grzegorzewie!

0
549

Do niecodziennego, bardzo groźnego zdarzenia doszło dziś rano w Grzegorzewie, na ulicy Zielonej. Około godziny 7.00, pojazd ciężarowy marki Man, który był rozładowywany na terenie jednej z lokalnych firm, najprawdopodobniej na skutek nieprawidłowego jego zabezpieczenia, stoczył się, przejechał przez jezdnię, uderzył w ścianę, a następnie wjechał do budynku mieszkalnego.

W całym tym, bardzo niebezpiecznym i tragicznym w skutkach z uwagi na zniszczenie posesji, zajściu, mieszkańcy mieli dużo szczęścia. – Nikt z zamieszkujących budynek nie ucierpiał. Na miejscu policjanci prowadzili czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Obecni byli także pracownicy nadzoru budowlanego, którzy wstępnie stwierdzili, iż budynek może zagrażać bezpieczeństwu i nikt na daną chwilę nie będzie mógł w nim przebywać. Uszkodzony obiekt może także stwarzać zagrożenie dla ruchu drogowego, ze względu na fakt, iż jest usytuowany tuż przy chodniku i jezdni – poinformowała rzecznik KPP w Kole, sierż. Weronika Czyżewska.

zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here