Ruszyły zapisy na 38. Międzynarodowy Bieg Warciański

0
447

Już można zapisać się na 38. Międzynarodowy Bieg Warciański, który odbędzie się w niedzielę, 21 października w Kole. Organizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów biegania i chodzenia z kijkami do wzięcia udziału w zawodach. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie internetowej www.biegwarcianski.pl. Rejestracja przebiega w prostych krokach, a jej finalizacją jest dokonanie płatności online. Elektroniczne zgłoszenia przyjmowane będą do środy, 17 października 2018 roku, lub do wyczerpania limitu zgłoszeń. O udziale w sportowym wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń wraz z wniesioną opłatą za pakiet startowy. Obowiązują opłaty w wysokości:

  1. Do 15 września 2018 r.:

  • 30 zł – pakiet bez koszulki,

  • 50 zł – pakiet z koszulką,

  1. Od 16 września do 14 października 2018 r.:

  • 40 zł – pakiet bez koszulki,

  • 60 zł – pakiet z koszulką,

  1. Od 15 do 17 października 2018 r.:

  • 40 zł – pakiet bez koszulki,

  1. W dniu zawodów:

  • 60 zł – wyłącznie pakiet bez koszulki.

Limit uczestników wynosi 700 osób. Organizatorzy zachęcają do zapoznania się z regulaminem 38. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego, który jest dostępny na stronie internetowej www.biegwarcianski.pl.

źródło i plakat: MOSiR w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here