Ruszyły zapisy do Grand Prix Koło 2021

0
109

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji Grand Prix Koło – imprezy, która na stałe wpisała się do kalendarz imprez sportowych. Charakter całego przedsięwzięcia pozostaje w niezmienionej formie, czyli w takiej, jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Będą to biegi na dystansach 5 i 10 km oraz nordic walking na dystansie 5 km. Głównymi organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Urząd Miasta w Kole, firmy Wood-Mizer, Andre i Geberit oraz Stowarzyszenie „Malinowa Mamba”.

Każdy ze współorganizatorów będzie miał swój bieg. Pierwszy na dystansie 5 km o Puchar Dyrektora Firmy Geberit odbędzie się 29 maja 2021. Drugi – o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer na dystansie 10 km odbędzie się 12 czerwca 2021, o Puchar Prezesa Firmy Andre – 26 czerwca 2021 roku na dystansie 5 km, a ostatni o Puchar „Malinowej Mamby” 3 lipca 2021 roku na dystansie 10 km. Ze względu na panujące warunki start i meta wszystkich biegów usytuowane będą na Stadionie Miejskim w Kole przy ulicy Sportowej 12.

Zapraszamy już dzisiaj wszystkich zawodników do zapisów, a mieszkańców do kibicowania.

Zapisów można dokonywać poprzez link: https://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2021

źródło: MOSIR w Kole, zdjęcie: archiwum okrągłemiasto.pl

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here