„Rowerem dla Wojtusia”. Czy mieszkańcy Koła przyłączą się do wyjątkowej akcji?

0
163
rowerem-dla-wojtusia

W ramach akcji „Rowerem dla Wojtusia”, w czwartek, 22 sierpnia br., przez Koło przejedzie Dariusz Wawrzyniak z Międzyrzecza, który w ten sposób chce zwrócić uwagę na zbiórkę pieniędzy na operację nóżki Wojtusia Jackiewicza, która ma się odbyć w Paley Institute w USA. Wojtuś urodził się z wrodzonym brakiem kości piszczelowej i aby operacja rekonstrukcji i wydłużenia nóżki chłopca doszła do skutku, potrzeba jeszcze około 300 tysięcy zł.
Pan Dariusz, w ramach swojej akcji, przejedzie ponad 800 km, a w czwartek, 22 sierpnia, wpierany przez rowerzystów z naszego miasta, około południa, przejedzie przez Koło, a następnie spotka się z włodarzami w ratuszu miejskim w Kole.

Zachęcamy Was do wpłat:https://www.siepomaga.pl/nozka-wojtka konto Stowarzyszenia Malinowa Mamba LBS Strzałkowo 27 8543 0000 2005 4506 0498 0001 z dopiskiem „Darowizna dla Wojtusia Jackiewicza”

Akcję w Kole wspierają Stowarzyszenie „Malinowa Mamba” Stowarzyszenie „W Koło Pomagam”
oraz
Urząd Miejski w Kole.

źródło i plakat: Urząd Miejski w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here