Rodzinnie było w szkole w Sokołowie

0
194
n
n

Rodzinnie było w szkole w Sokołowie. A to za sprawą pikniku, na który zaproszona została społeczność szkolna oraz lokalna. Na tę okoliczność przygotowano część artystyczną, podczas której swoje talenty zaprezentowali uczniowie, a jako niespodziankę, wesołą inscenizację przygotowali nauczyciele, którzy wcielili się w role dzieci i okrasili swój występ intrygującą aranżacją piosenki Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”.

Na przybyłych gości czekał poczęstunek, który odnowił siły, a dla milusińskich nie zabrakło waty cukrowej i lodów.

Wszyscy mogli wziąć udział w przygotowanych konkurencjach i zabawach, a było w czym wybierać. Do wyboru był rzut kaloszem, gra w boule, wyścigi z jajkiem na łyżce, zawody wędkarskie, rysowanie kredą portretu mamy, megabańki mydlane i wiele innych.

Nie lada widowiskiem był rozegrany mecz piłkarski uczniowie kontra dorośli. W drużynie seniorów wystąpili nauczyciele, rodzice i wójt gminy Koło Mariusz Rybczyński. Gra była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem.

Zgodnie z zasadą, dla każdego coś atrakcyjnego, jednostka OSP we Wrzącej Wielkiej przygotowała pokaz sprzętu i wozu strażackiego.

Na zakończenie ogłoszone zostały wyniki konkurencji sportowych oraz wręczono nagrody i podziękowania.

Było wesoło, radośnie i rodzinnie, a mogło się tak stać dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pomocy sponsorów.

źródło i zdjęcia: SP w Sokołowie

O innych wydarzeniach ze szkoły w Sokołowie czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here