Remiza w Dębach Szlacheckich wypełniona po brzegi [FOTO]

0
659
DSC03644

Remiza w Dębach Szlacheckich wypełniła się wczoraj po brzegi uczestnikami 28. Finału WOŚP. Mieszkańcy gminy Osiek Mały byli świadkami występów artystycznych oraz chętnie brali udział w licytacjach. A trzeba przyznać, prowadząca aukcję nauczycielka z ponad 30-letnim doświadczeniem, Daniela Zawadzka, ma do tego talent. Sposób, w jaki prowadziła sprzedaż gadżetów, zachęcał do ich kupowania. Nie szczędziła anegdot i żartów, dzięki czemu licytacja przebiegała w wyjątkowej atmosferze. Wśród gadżetów było aż 10 tortów. Najdroższy został sprzedany za 720 złotych, a za wszystkie do puszek trafiło 3 000 złotych. Chętnych nie brakło także na lampiony. Najdroższy poszedł za 600 złotych. W sumie z licytacji na konto WOŚP wpłynie aż 11.880 złotych.

Miłym akcentem było też obdarowanie sekretarz gminy Anny Falborskiej słodkim gadżetem zakupionym przez wójta Marka Górczewskiego, z okazji jej dzisiejszych urodzin. Zebrani natomiast zaśpiewali pani sekretarz „100 lat”.

Podczas finału w gminie Osiek Mały były przejażdżki wozem bojowym, a najmłodsi wychodzili z umalowanymi twarzyczkami oraz dmuchanymi balonami. Było co nieco dla łasuchów, czyli słodkości i bigos.

W tym roku w Dębach Szlacheckich także padł rekord. Zebrano aż 28 475 złotych oraz 30 euro. Ubiegłoroczny wynik to 27 332,65 złotych.

Poniżej galeria zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here