Rano pojechali na Hel! Dziś o 19.00 rozpoczną bieg! [FOTO,WIDEO]

0
336

Pięciu śmiałków oraz towarzysząca im ekipa są w drodze na Hel. Dziś rano, po mszy świętej odprawionej w klasztorze ojców Bernardynów o 8.00, w której uczestniczyli, spakowali ostanie rzeczy i wsiedli do samochodów. Jarosław Kawka, Artur Andrzejewski, Zbigniew Jamrozik, Marek Frontczak oraz Radosław Małecki dziś o 19.00 wystartują z Helu, inaugurując II bieg charytatywny dla hospicjów dziecięcych „Od Helu po Halny”.

Dziś od rana towarzyszyliśmy im w ostatnich przygotowaniach. Po mszy cała ekipa przejechała na parking przed halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a biegacze pożegnali się z najbliższymi oraz tymi, którzy zechcieli być z nimi w tej ważnej dla nich chwili. Szkoda tylko, że – mimo szczytnego celu, jaki przyświeca akcji oraz dużego zainteresowania wyczynem w mediach społecznościowych – osób, które chciały przyjść i pożegnać naszych biegaczy było tak niewiele…

Poniżej fotorelacja i materiał wideo z przygotowań do wyjazdu przez halą MOSiR-u. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here