Przywieźli dedykację od Budki Suflera dla Wartaków

0
172
68991817_525629488176940_95101931826970624_n

Kuba Bogacki i Janek Dziedziczak uczestniczyli w wyjątkowej próbie zespołu Budka Suflera, która odbyła się na warszawskim Torwarze. Wydarzenie, w którym uczestniczyli członkowie Manufaktury Piosenki Harcerskiej Wartaki, dostarczyło młodym ludziom ogromnych przeżyć. – Mogliśmy brać udział w jednej z prób przygotowujących zespół do powrotu na scenę i trasy koncertowej z okazji 45-lecia działalności, na której obecni byli także przyjaciele zespołu, przedstawiciele mediów, fani grupy oraz inni laureaci konkursu – opowiada Kuba, dodając, że konkurs pn. „Próba z Budką na Torwarze”, ogłoszony na portalu społecznościowym, związany był z trasą koncertową „45 lat. Powrót do korzeni”. Kuba wziął w nim udział, wygrał i znalazł się w grupie 7 osób, które, wraz z osobą towarzyszącą, mogły spędzić kilka godzin na warszawskim Torwarze. 

Chłopcy mogli obserwować muzyków podczas pracy, a potem z nimi porozmawiać, zrobić zdjęcia oraz otrzymać autografy. Zebrali je od członków zespołu dla całej wartakowskiej społeczności. – To było niesamowite przeżycie, które zapamiętam na całe życie. Budka Suflera to ikona polskiej muzyki. Słucham jej praktycznie od zawsze i jestem jej miłośnikiem powiedział Kuba. Przy okazji zaznaczył, że wraz z Jankiem Dziedziczakiem, jako przedstawiciele Wartaków, wręczyli Romualdowi Lipce płytę kolskiego zespołu. Co ciekawe, Manufaktura Piosenki Harcerskiej Wartaki, tak jak Budka Suflera, ma 45 lat!

zdjęcia: z archiwum prywatnego Kuby Bogackiego

Inne wydarzenia z życia Wartaków – czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here