Przynieś zużytą baterię, dostaniesz słodkie serduszko! EkoWalentynki 2019!

0
137

W lutym 2019 roku rusza IX edycja ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. „EkoWalentynki, czyli kochamy recykling!”. Pomysłodawcą i ogólnopolskim koordynatorem akcji zbiórki zużytych baterii i elektrośmieci, która będzie prowadzona w ponad 70 miejscowościach Polski, jest ekolog i podróżnik, Dominik Dobrowolski.

Istotą EkoWalentynek jest przekaz, że codzienna troska o otaczający świat jest najlepszym dowodem miłości do naszej planety. Ogólnopolska zbiórka baterii i elektroodpadów będzie prowadzona do 22 kwietnia 2019 roku, czyli do Dnia Ziemi.

W Kole akcja będzie prowadzona w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. W czwartek, 14 lutego br., w zamian za przyniesione baterie i elektrośmieci, rozdawane będą słodkie upominki w postaci lizaków-serduszek. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprasza mieszkańców Koła do przyłączenia się do akcji zbiórki zużytych baterii i elektrośmieci.

Źródło i plakat: SOSW w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here