Przedszkolaki tańczyły do muzyki disco, ludowej i klasycznej [FOTO]

0
236
Na scenie koncertowej we Wrzącej Wielkiej po raz piąty odbył się Międzygminny Konkurs Tańca Dla Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych. W zmaganiach wzięły udział placówki z Powiercia, Koła, Wólki Czepowej, Trzęśniewa, Kościelca, Przedcza, Kłodawy, Drzewiec, Babiaka, Korzecznika oraz Wrzącej Wielkiej. Dzieci tańczyły do muzyki nowoczesnej, ludowej i klasycznej.
W kategorii taniec nowoczesny (disco, hip-hop, latino, inne formy), w grupie wiekowej 3-4–latków zwyciężyły dzieci z placówki we Wrzącej Wielkiej, a w grupie 5-7–latków pierwsze miejsce zajęli podopieczni przedszkola w Kiełczewie. Najlepszy taniec lub widowisko taneczne inspirowane muzyką ludową bądź innych narodów zaprezentowały maluchy z przedszkola w Wólce Czepowej. W kategorii układ taneczny inspirowany muzyką klasyczną, w której wystąpiły 3- i 4-latki oraz 5-7 –latki pierwsze miejsce zajęły przedszkolaki z Wrzącej Wielkiej.
Zwycięskie zespoły otrzymały dyplomy, statuetki oraz wspaniałe nagrody ufundowane przez samorząd gminy Koło i sponsorów. Specjalne podziękowania odebrały natomiast wychowawczynie, które przygotowały swoich podopiecznych do występów.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here