Premierowa „Skakaneczka” w Kłodawie!

0
122
78434193_2775127085906515_4911062478957314048_o

To był premierowy Przedszkolny Festiwal Tańca „Skakaneczka Kłodawa 2019”. Odbył się w miniony piątek, się 22 listopada br., w Gminnym Ośrodku Kultury. Jego organizatorami byli Skakanka DANCE&FITNESS oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie.

W festiwalu wzięło udział 13 zespołów i aż 209 młodych tancerzy. Kłodawa gościła uczestników z Koła, Smólnika, Goliny, Przedcza, Pniewa, Korzecznika, Lubońka, Górki, Bierzwiennej Długiej, Wólki Czepowej i Kłodawy.

Grand prix otrzymały zespól: Zespół Taneczny Muza z MDK-u Kole i Sybilki ze Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka ze Smólnika.

Pierwsze miejsce wywalczyły Baby Disco – zespół taneczny GAMA Kłodawa, Team Dance Show ze Szkoły Podstawowej im. Św. Faustyny SPSK z Pniewa oraz Stokrotki z Przedszkola Niepublicznego w Lubońku. Drugie miejsce stało się udziałem Solniczki Folk z GOK-u w Kłodawie, Wesołych Krasnali ze Szkoły Podstawowej im. Gen. T. Kutrzeby z Bierzwiennej Długiej, Skakanki Dance MINI z Goliny, przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego z Korzecznika, Rytmu z Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy z Kłodawy, Jedyneczki ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie, Tęczowej Chmury z Przedszkola Niepublicznego „Tęczowa Chmurka” z Przedcza, Babskiego Gangu ze Szkoły Podstawowej w Górkach oraz Przedszkolnych Aniołów z SPSK im. Kard. S. Wyszyńskiego z Wólki Czepowej.

Organizatorzy dziękują za udział i już teraz zapraszają za rok.

źródło i zdjęcie: Urząd Miasta i Gminy Kłodawa

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here