Poznajmy kandydatów na burmistrza Koła nie tylko z ich wyborczych programów!

0
346
Kampania wyborcza na finiszu, a my nadal przyglądamy się zmaganiom tych, którzy chcą zasiadać w lokalnych samorządach. Szczególnie interesują nas pretendenci do fotela burmistrza Koła, którym zadaliśmy kilka pytań. W aktualnym numerze „Przeglądu Kolskiego” znajdziecie Państwo odpowiedzi pięciu kandydatów na trzy niełatwe pytania. Dziś natomiast, na naszym portalu, opublikujemy odpowiedzi na kolejne trzy, równie ciekawe.
Przy okazji informujemy, że wszystkie pytania, a w sumie było ich sześć, skierowaliśmy do wszystkich sześciu kandydatów na burmistrza Koła. Wszyscy mieli tyle samo czasu na udzielenie odpowiedzi. Skorzystało z tego pięć osób: Robert Gajda, Katarzyna Hamiga, Krzysztof Mazurkiewicz, Artur Szafrański i Krzysztof Witkowski. Niestety, zrezygnowała z tego Elżbieta Modrzejewska, czego bardzo żałujemy.
Dziś, począwszy od 16.00, w półgodzinnych odstępach, zaprezentujemy wypowiedzi ww. pięciorga kandydatów w kolejności alfabetycznej.
A zatem, do jakich porażek przyznają się nasi kandydaci, i jaką wyciągnęli z nich naukę na przyszłość? Co zrobią, gdy nagle w miejskim budżecie zabraknie im miliona złotych, a także jak sami rozumieją swoje wyborcze hasło? Zachęcamy do lektury. Poznajmy kandydatów na burmistrza Koła nie tylko na podstawie ich wyborczych programów!