Pożar w Rzuchowie. Ucierpiała jedna osoba

0
290

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole, wczoraj, czyli 3 grudnia br., o godzinie 5.22, otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Rzuchów, w gminie Dąbie. Na miejsce pojawienia się ognia udały się dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz zastępy OSP Dąbie i OSP Rzuchów.

Gdy strażacy dotarli na miejsce zdarzenia, pożar obejmował część budynku, w którym mieszkała jedna osoba. Co prawda udało jej się opuścić obiekt, ale w wyniku pożaru doznała poparzenia dłoni i nogi.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym, ugaszeniu pożaru oraz udzieleniu osobie poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Potem została ona przekazana pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego. W wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie domu oraz częściowo dach i drewniany strop.

Pożar przez 2 godziny i 56 minut gasiło 19 strażaków.

źródło i zdjęcia KP PSP Koło

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here