Pożar poddasza domu w gminie Przedecz

0
56

Do pożaru poddasza budynku mieszkalnym doszło wczoraj, tj. 20 czerwca br. Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole informacja o zdarzeniu dotarła o godzinie 19:22. Pożar powstał w miejscowości Arkuszewo, w gminie Przedecz, gdzie natychmiast udali się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Przedecz oraz OSP Kłodawa. Po dojeździe na miejsce strażacy zastali objęte ogniem poddasze budynku mieszkalnego i silne zadymienie.

Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań, a następnie ugasili palące się elementy konstrukcji drewnianej dachu i papę oraz, w obronie przed ogniem, polali wodą pozostałe pokrycie dachu. Na koniec rozebrali spalone części dachu. Akcja ratownicza trwała nieco ponad 2 godziny. W działaniach udział brało 19 strażaków. Na szczęście, w wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń.

źródło i zdjęcie: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here