Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka” świętował 15-lecie działalności

1
540
W kameralnym gronie, w towarzystwie sympatyków, sponsorów, przyjaciół i samorządowców 15-lecie Powiatowego Klubu Młodzieżowego LOK „Kolska Starówka” świętowali jego członkowie wraz z prezesem Ryszardem Borysiewiczem. Uroczystości, które w sali ratusza miejskiego rozpoczęły się powitaniem gości oraz odśpiewaniem hymnu LOK-u, były okazją do przypomnienia okoliczności powstania organizacji oraz tego, co działo się podczas minionych 15 lat.
Powiatowy Klub młodzieżowy LOK „Kolska Starówka” powstał 28 maja 2002 roku i od tamtej chwili, dzięki zaangażowaniu jego kierownictwa członków i wolontariuszy, zyskał opinię jednego z najlepszych klubów LOK w Wielkopolsce o działalności charytatywnej na rzecz dzieci, młodzieży i ich rodzin. Za działalność społeczną na rzecz lokalnego środowiska, w szczególności dzieci i młodzieży był nagradzany wieloma dyplomami oraz podziękowaniami. Honorowymi członkami klubu są redaktor Zygmunt Chajzer, aktorka Anna Dymna, były prezes PZPN, Michał Listkiewicz, a także legenda polskiej piłki nożnej, Zbigniew Boniek.
Dzisiejsze jubileuszowe spotkanie nie mogło obyć się bez gratulacji i życzeń dalszych sukcesów w działalności społecznej i dobroczynnej. Członkowie klubu oraz prezes Ryszard Borysiewicz usłyszeli od gości wiele ciepłych słów, za które wyrazili wielkie podziękowania.
Podczas spotkania wręczone zostały 3 srebrne oraz 6 brązowych medali LOK „Zasłużony dla Ligi Obrony Kraju”. Nie brakło też serdecznych podziękowań dla przyjaciół, sponsorów i samorządowców, bez których działalność „Kolskiej Starówki” nie byłaby możliwa.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here