Poseł Tomasz Nowak rozmawiał z mieszkańcami Koła

0
224
DSC04673

Poseł Tomasz Nowak, w ramach akcji „POrozmawiajmy”, odwiedził dziś Koło. W trakcie spotkania z mieszkańcami odbyła się także konferencja prasowa, podczas której poinformował, że jest „jedynką” listy Koalicji Obywatelskiej w jesiennych wyborach parlamentarnych. Aktualnie, w ramach akcji „POrozmawiajmy”, odwiedza wszystkie powiaty w okręgu, podsumowując kadencję 2015-2019 i przedstawiając propozycje programowe z „Szóstki Schetyny”. – Jedynka, którą otrzymałem zawdzięczam strukturom, które aktywnie pracują na rzecz spraw lokalnych i działań Platformy Obywatelskiej – powiedział parlamentarzysta, któremu towarzyszył Artur Piechalak – przewodniczący kolskich struktur PO.

Wizyta w Kole była okazją do bezpośrednich spotkań i rozmów z mieszkańcami na targowisku miejskim oraz przedstawienia sprawozdania poselskiego z mijającej kadencji Sejmu, które zawiera statystyki, podsumowanie pracy w parlamencie i opisuje 4-letnie zaangażowanie posła w sprawy regionalne, np. interwencje w sprawie złóż wód geotermalnych, poprawę infrastruktury w Kole lub poprawki do budżetu z przeznaczeniem na rewitalizację miast Wielkopolski Wschodniej.

W trosce o środowisko poseł Nowak i działacze lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej informowali mieszkańców o akcji „Zerwij z plastikiem”, która ma zwiększać świadomość obywateli o szkodliwości plastiku w codziennym życiu i możliwościami zastąpienia go materiałami ekologicznymi i biodegradowalnymi. Nie zabrakło również rozmów o „Szóstce Schetyny” – programie składającym się z 6 filarów, który ma ulepszyć funkcjonowanie zaniedbanych obszarów życia społecznego: wyższe płace, wolność i demokracja, europejska ochrona zdrowia, pomoc dla seniorów, przyjazna szkoła, czyste powietrze i woda. Codzienną pracą chcielibyśmy przekonywać mieszkańców do naszego programu i naszych kandydatów podsumował poseł.

Inne wydarzenia z udziałem posła Tomasza Nowaka – czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here