Policjanci w Dąbiu mają nowego przełożonego

0
177

Oficjalnie powitano nowego kierownika Posterunku Policji w Dąbiu. Jest nim asp. Andrzej Stasiak, któremu 1 października br. powierzono obowiązki na tym stanowisku. Dotychczasowy kierownik, podkom. Marek Wąsikiewicz awansował na stanowisko kierownika Referatu dw. z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Komendant Powiatowy Policji w Kole, mł. insp. Artur Foryński, wraz ze swoim zastępcą, mł. insp. Jackiem Brzęckim, a także obecnymi na spotkaniu burmistrzem Dąbia Tomaszem Ludwickim i wójtem gminy Olszówka, Włodzimierzem Fraszczykiem pogratulowali nowemu kierownikowi awansu, życząc jednocześnie owocnej współpracy, utrzymania wysokiego poziomu pracy oraz satysfakcji z piastowania nowego stanowiska.

Andrzej Stasiak swoją przygodę z mundurem rozpoczął w 1995 roku. Służbę zaczynał w pionie prewencji Komisariatu Policji w Kłodawie pracując w patrolu, a następnie jako dzielnicowy. Od 2016 roku był policjantem pionu kryminalnego. Jest funkcjonariuszem doświadczonym i w opinii przełożonych doskonale sprosta wymaganiom na nowym stanowisku.

źródło i zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here