Policjanci ugasili płonący samochód

0
177

Dwaj policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kolskiej komendy udzielili pomocy mężczyźnie, którego samochód stanął w płomieniach. Funkcjonariusze, wykorzystując gaśnicę stanowiącą wyposażenie radiowozu, ugasili pożar. Dzięki ich błyskawicznej interwencji nikomu nic się nie stało.

Do zapalenia się komory silnika pojazdu marki Renault Laguna doszło wczoraj, tj. 9 sierpnia, o 18.35 na ulicy Słowackiego w Kole. Policjanci Wydziału Prewencji tutejszej jednostki – starszy posterunkowy Jakub Jabłoński i posterunkowy Bartosz Cienkuszewski, którzy pełnili służbę w pobliżu zdarzenia, niezwłocznie podjęli działania i udzielili pomocy kierowcy. Jeden z funkcjonariuszy, przy użyciu służbowej gaśnicy z radiowozu, przystąpił do gaszenia płonącego samochodu, natomiast drugi natychmiast powiadomił straż pożarną. Jak się później okazało, kierowca pojazdu wcześniej usiłował samodzielnie ugasić płomienie, jednak gaśnica, którą posiadał, okazała się niesprawna. Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji mundurowych, ogień nie zdążył się rozprzestrzenić i doszczętnie zniszczyć pojazdu oraz spowodować u kogokolwiek obrażeń.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here