Policjanci dezynfekują wnętrze radiowozów i służbowy sprzęt

0
70
317-276031

Policjanci wciąż patrolują ulice i drogi powiatu kolskiego. Ograniczyli jednak do niezbędnego minimum kontakty międzyludzkie. Na terenie komendy uruchomiono specjalne miejsca, gdzie funkcjonariusze mogą zdezynfekować wnętrze radiowozów i sprzęty, które zabierają do służby. Nie chcą narażać na niebezpieczeństwo zarówno innych, jak i siebie.

Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego do codziennej służby włączono wszelkie środki ostrożności. Jedną z podstawowych czynności, o jakiej teraz trzeba pamiętać to higiena osobista, w szczególności rąk. Policjanci w czasie służby korzystają ze środków dezynfekujących, które mają zapewnić ochronę funkcjonariuszom i osobom, z którymi mają kontakt. Takie same środki przygotowane są dla osób wchodzących do budynku Policji. Stróże prawa zalecają jednak, by w obecnej sytuacji kontaktować się z policjantami drogą elektroniczną bądź telefonicznie.

źródło i zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here