Pogoda nie oszczędziła organizatorów i uczestników Wielkopolskiego Święta Mleka

0
359

Pogoda nie sprzyjała organizatorom i uczestnikom Wielkopolskiego Święta Mleka i Powiatu Kolskiego. O ile jeszcze do zachodu słońca impreza przebiegała zgodnie z planem, a na scenie i poza nią wiele się działo, a tyle wieczorem ulewny deszcz popsuł zabawę.

Jednakże szósta edycja jednego z najważniejszych wydarzeń odbywających się na terenie powiatu kolskiego przyciągnęła wielu mieszkańców ziemi kolskiej oraz gości, wśród których znaleźli się m.in. wicemarszałek województwa wielkopolskiego, Krzysztof Grabowski i poseł na Sejm RP Leszek Galemba. Organizatorem imprezy był samorząd powiatowy oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole, świętująca w tym roku 88-lecie działalności.

Wielkopolskie Święto Mleka to wydarzenia o charakterze promocyjnym, którego głównymi bohaterami są… mleko i jego wyroby. To także wydarzenie prezentujące osiągnięcia lokalnych producentów.

Impreza jest też okazją do zaprezentowania się najmłodszych lokalnych wykonawców, zespołów, artystów oraz osiągnięć i umiejętności uczniów szkół powiatu kolskiego.

Mimo ulewy, która przetoczyła się przez Koło, wielu wielbicieli zespołów Bracia i D-Bomb wróciło na płytę stadionu, by wziąć udział w koncertach.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here