Podziękowania od członków chodowskiego stowarzyszenia [FOTO]

0
304
Podziękowania od członków chodowskiego stowarzyszenia
Miniona sesja Rady Powiatu Kolskiego była okazją do   podziękowań od członków chodowskiego stowarzyszenia osobom, które wspierają działalność organizacji. Oraz pomagają realizować statutowe zadania. Wśród osób, którym wiceprezes Kazimiera Wróblewska oraz członkowie zarządu wraz z wójtem gminy Chodów, Henrykiem Tomczakiem wręczyli stosowne adresy. Znaleźli się: starosta Wieńczysław Oblizajek, poseł Leszek Galemba, prezes Zarządu Powiatowego PSL w Kole Czesław Marek. Oraz członkowie Rady Powiatu Kolskiego: Marek Kowalewski, Zdzisław Domański, Ewa Ochędalska, Janina Roszkiewicz, Rafał Ławniczak i Grzegorz Fiałkowski.
Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Ziemi Chodowskiej istnieje 7 lat i skupia się na działalności na rzecz osób niepełnosprawnych i w wieku emerytalnym. A także na wspomaganiu rozwoju wspólnot społecznych i lokalnych. Podtrzymywaniu i upowszechnianiu tradycji narodowej. Pielęgnowaniu polskości, rozwoju świadomości narodowej i kulturowej oraz wspieraniu i upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here