Podsumowali działalność w 2018 roku i wyznaczyli cele na bieżący [FOTO]

0
110

Podsumowanie działalności w 2018 roku oraz wyznaczenie nowych zadań na rok bieżący miało miejsce podczas spotkania członków i sympatyków Młodzieżowego Klubu Sportowego “Brdów”. W wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni goście, a wśród nich m. in. wójt gminy Babiak Wojciech Chojnowski oraz prezesi OSP Brdów i Babiak. W 2018 roku MKS “Brdów” zorganizował i uczestniczył w ponad 40 różnych wydarzeniach. Były to m. in.: 4 rajdy rowerowe, 4 marsze nordic walking, bieg śladami powstańczych walk, konkurs na potrawy, udział w regatach wioślarskich na torach w Poznaniu, Kruszwicy i Bydgoszczy oraz zawodach na ergometrach wioślarskich w Kaliszu i Gdańsku. MKS “Brdów” współorganizował też, wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym, zawody Ergowiosła Brdów 2018 Wśród imprez nie brakło też festynu rodzinnego “A to Polska właśnie” oraz uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez zaprzyjaźnione instytucje i stowarzyszenia, jak np. Grand Prix Koła w NW, bieg Tropem Wilczym, nordic walking WOŚP “Policz się z cukrzycą” czy terenowa gra uliczna w Kole.

Plany na bieżący rok są równie bogate, a prezesi mają nadzieję na liczby udział mieszkańców gminy Babiak i powiatu kolskiego w tych przedsięwzięciach.

Podsumowujące spotkanie było okazją do wręczenia specjalnych ramek tym uczestnikom, którzy uczestniczyli we wszystkich marszach i rajdach. Wręczono również podziękowania dla osób i instytucji, które w minionym roku wsparły działania stowarzyszenia.

Poniżej galeria zdjęć z wczorajszego wydarzenia w Brdowie. Zapraszamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here