Pociągi znów są na stacji w Kole [FOTO, WIDEO]

0
448
IMG
IMG

Pociągi znów są na stacji w Kole! Pierwszy, zgodnie z nowym rozkładem jazdy, wjechał dziś, tj. 9 czerwca, o 5.24. Był to skład Kolei Wielkopolskich z Kłodawy do Poznania. Pierwszym IC, który pojawił się na stacji, był o 7.51 „Gałczyński” relacji Warszawa Wschodnia – Szczecin Główny.

Prace potrzebne do wznowienia kursowania pociągów zostały zatem ukończone, ale roboty będą trwały nadal. Firma wykonująca prace ma teraz czas na działania wykończeniowe, okołotorowe i wszystkie inne, które mogą być prowadzone po wznowieniu ruchu pociągów.

Do 31 sierpnia br., z Koła będzie można bez przesiadek dojechać m. in. do Warszawy, Poznania, Szczecina, Białegostoku, Krakowa, Łodzi, Nowego Tomyśla, Skierniewic, Stargardu, Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stacji i w budynku dworca PKP. Dostępny jest również w internecie. PKP Polskie Linie Kolejowe SA, na swojej stronie, uruchomiły zakładkę „Portal pasażera”, gdzie znaleźć można połączenia oraz plakatowe rozkłady ze wszystkich stacji.

Czytaj więcej na temat modernizacji stacji w Kole TUTAJ

Poniżej galeria zdjęć z dziś oraz filmik z wjazdu pierwszego pociągu o 5.24

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here