Plama oleju na 14-kilometrowym odcinku drogi

0
196
olej

Długa plama oleju musiała być neutralizowana na odcinku drogi wojewódzkiej nr 270. Ciągnęła się od miejscowości Chojny w gminie Koło aż do ronda w Bugaju, w gminie Babiak. – Dziś, o 9.50, na miejsce udał się patrol policji, by potwierdzić zdarzenie. Ujawnia on, że na odcinku około 14 km, od ronda w Bugaju w kierunku Koła, ciągnęła się plama najprawdopodobniej oleju napędowego. Policjanci zabezpieczyli miejsce, a o zdarzeniu został powiadomiony Zarząd Dróg Wojewódzkich – poinformował rzecznik KPP w Kole podkom. Przemko Chudykowski.

Działania ratowników z OSP w Babiaku oraz JRG PSP w Kole polegały na zabezpieczeniu terenu, kierowanie ruchem i przekazanie miejsca zdarzenia zarządcy drogi w celu neutralizacji plamy. W działaniach uczestniczyły także zastępy z OSP KSRG Brdów, OSP KSRG Wrząca Wielka i OSP KSRG „Koło nad Wartą”. Na czas prowadzonych działań droga z Brdowa do Koła była całkowicie zamknięta.

źródło: OSP Babiak, KPP w Kole, zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here