Piłkarze kolskiego ZSEA z mistrzowskim tytułem!

0
106

Wielkim sukcesem reprezentacji ZSEA w Kole zakończyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Nożnej, które odbyły się 25 kwietnia 2019 w Turku, na boisku ZST. Chłopcy w pięknym stylu wygrali wszystkie mecze turnieju. Kolejno pokonali zespoły z Kleczewa 6:0, Kaczek Średnich 4:1 oraz ZST w Turku 3:1. Warto przy tym podkreślić, że zawodnicy z Turku byli mistrzami województwa wielkopolskiego w poprzednim roku.

Zatem mistrzostwo dla ZSEA! Drugie miejsce zajęła szkoła z Kaczek Średnich, trzecie – ZST Turek, a czwarte stało się udziałem piłkarzy z Kleczewa.

Najwięcej bramek dla kolskiej drużyny zdobyli Patryk Olczyk – 7 oraz Szymon Bartosik i Adam Kozajda po 2.

Zespół ZSEA grał w składzie: Szymon Czupryński – bramkarz IV TOT, Patryk Rosiński IV TOT, Wiktor Małecki III LOA, Marek Cieślak IV TE, Adam Kozajda III TOT, Patryk Olczyk III TGE, Szymon Bartosik I TEA oraz Dawid Zawadzki I TGE. Opiekunem drużyny jest Dariusz Sołtysiak.

Teraz przed zespołem kolejny etap. W piątek, 17 maja, w Kaliszu, będzie reprezentować powiat kolski i rejon podczas Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego. Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych zwycięstw!

źródło i zdjęcie: ZSEA w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here