Pijany i bez prawa jazdy za kierownicą ciągnika

0
67

Policjanci pełniący służbę na drogach dbają o bezpieczeństwo użytkowników dróg. By zminimalizować ryzyko zdarzeń drogowych sprawdzają, czy kierujący jeżdżą trzeźwi. Niestety mimo stwarzanego zagrożenia bezpieczeństwa, a także grożących konsekwencji prawnych, nadal nieodpowiedzialni kierujący wsiadają „za kółko” pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Kłodawy, w piątek 26 lutego br., zatrzymali do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem. Wynik badania stanu trzeźwości był jednoznaczny. 26-latek był pijany. Okazało się, że mężczyzna prowadził swój pojazd, mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Co więcej, funkcjonariusze ustalili również, że 26-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Finał nieodpowiedzialnej jazdy będzie w sądzie. Mężczyźnie, który prowadził ciągnik, grozi wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here