Pierwszy taki kiermasz w Brdowie!

0
93
77073861_730681450790884_798652686269415424_n

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych i Przedszkola Samorządowego w Brdowie czynnie zaangażowała się w przygotowanie i przebieg pierwszego kiermaszu świątecznego. Wcześniej uczniowie na zajęciach plastycznych, pod czujnym okiem pomysłodawczyni Ilony Chwiałkowskiej, wykonali wiele pięknych i pomysłowych ozdób na choinkę oraz wigilijny stół. Były wśród nich choinki z makaronu, szyszek, stroiki na stół, bombki, ozdoby z masy solnej, wykonane na szydełku, a także pierniki domowej roboty. Wiele ozdób wykonali rodzice w domach i ofiarowali na kiermasz.

Rozpoczął się on w czwartek, 28 listopada, i potrwa do 10 grudnia. Już pierwszego dnia sprzedano większość przygotowanych ozdób. Cały czas jednak powstają nowe. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży będą przeznaczone na leczenie chorego ucznia.

źródło i zdjęcia: SP w Brdowie

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here