Pierwsze medale i puchary tegorocznej edycji Grand Prix Koła rozdane! [FOTO]

0
540
Prawie 250 zawodników stanęło na starcie wczorajszego biegu i chodu w ramach 3. edycji Grand Prix Koła. Na biegaczy i amatorów nordic walkingu czekała trasa o długości 5 km. Pierwsze sportowe wydarzenie w ramach cyklu toczyło się puchar dyrektora firmy Geberit Produkcja. Medale i puchar, tak jak dotychczas, wręczał dyrektor Krzysztof Czeboćko, któremu towarzyszyli wiceburmistrz, Lech Brzeziński oraz szef Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Jarosław Kawka.
W biegu, wśród kobiet, triumfowała Michalina Walczak-Pecyna przed Justyną Wałowską i Martą Marszałek. W gronie mężczyzn, na najwyższym stopniu podium stanął Łukasz Wojnicki. Drugie miejsce zajął Krzysztof Nowosielski, a trzecie – Marcin Wojewoda.
W chodzie z kijkami, w kategorii kobiet, jako pierwsza linię mety przekroczyła Kamila Kolberg. Za nią pojawiła się Justyna Przybylska-Okupska, a na najniższym stopniu podium stanęła Renata Zagłoba. Wśród mężczyzn najlepszy czas uzyskał Marcin Radomski, który wyprzedził Romualda Baranowskiego oraz Włodzimierza Remisza.
W kategorii zespołowej zwycięzcą okazała się ekipa Koło Biega. Srebro stało się udziałem drużyny Wood-Mizera, a brąz – reprezentantów firmy Geberit.
Poniżej galeria zdjęć z wczorajszych sportowych zmagań na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Zachęcamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here