Otwarte Strefy Aktywności powstaną w gminie Dąbie

0
35
i
i

Otwarte Strefy Aktywności powstaną w gminie Dąbie. Na ten cel 150 000 zł dąbski samorząd otrzymał z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Obiekty powstaną w miejscowościach Domanin, Kupinin i Chełmno Wieś. Całość inwestycji opiewa na 479 442 zł.

W ramach zaplanowanych zadań przewidziano organizację siłowni plenerowych przeznaczonych dla dzieci, dorosłych oraz seniorów. W ich skład wchodzić będą: orbitrek, wiosło, biegacz, wioślarz, pajacyk i motyl odwrotny. Powstaną też strefy relaksu, w których znajdą się ławki, stoliki do gry w szachy i chińczyka oraz place zabaw o charakterze sprawnościowym z ogrodzeniem.

Ważne jest to, że Otwarte Strefy Aktywności przystosowane będą dla osób niepełnosprawnych. Zakończenie inwestycji przewidziane jest na październik 2019 roku.

źródło i zdjęcie: Urząd Miejski w Dąbiu

O innych inwestycjach i wydarzeniach z gminy Dąbie czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here