OSP Wrząca Wielka wygrała zawody w gminie Koło

0
134
092

OSP Wrząca Wielka wygrała zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP w terenu gminy Koło. Rywalizacja odbyła się na boisku szkolnym Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu. Ich organizatorami byli wójt gminy Koło, Mariusz Rybczyński oraz jednostka OSP Przybyłów.

W zawodach udział wzięło sześć jednostek OSP, które tradycyjnie rywalizowały w sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym. To jak członkowie poszczególnych drużyn radzili sobie z wykonaniem zadań oceniała komisja sędziowska złożona ze strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Kole.

Ostatecznie ze zmagań zwycięsko wyszła OSP z Wrzącej Wielkiej. Drugie miejsce zajęła OSP z Powiercia, a podium zamknęła OSP Ochle. Kolejne miejsca stały się udziałem druhów z Kiełczewa Smużnego Pierwszego i Leśnicy. Stawkę zamknęła OSP z Przybyłowa. Po oficjalnym ogłoszeniu wyników zawodów przez sędziego głównego mł. bryg. Jacka Wiśniewskiego, odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom tegorocznych zawodów. Nagrody pieniężne, puchary i pamiątkowe dyplomy wręczyli wójt gminy Koło, Mariusz Rybczyński, komendant gminny Henryk Marczewski oraz prezes zarządu gminnego OSP Maciej Pilarski.

źródło i zdjęcia: Urząd Gminy w Kole

Inne informacje z gminy Koło – szukaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here