Osiemnastu strażaków gasiło pożar w Kiełczewie Górnym

0
142
IMG_9119

Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru, do którego doszło wczoraj, tj. 31 maja br. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 16.59 otrzymało zgłoszenie o ogniu, który pojawił się w budynku mieszkalnym w miejscowości Kiełczew Górny, w gminie Koło. Na miejsce pożaru udali się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Wrząca Wielka oraz OSP Kiełczew I.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu ratownicy zastali pożarem objęte jedno pomieszczenie w budynku mieszkalnym. W całym budynku było silne zadymienie. Mieszkańcy opuścili dom przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym i ugaszeniu pożaru. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. W wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie jednego z pomieszczeń, a okopceniu pozostałe pomieszczenia. Pożar przez 1 godzinę i 31 minut gasiło 18 strażaków.

źródło: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here