Odebrały podziękowania za pedagogiczny trud

0
332
Odebrały podziękowania za pedagogiczny trud
Odebrały podziękowania za pedagogiczny trud

 Odebrały podziękowaniaPięć nauczycielek z placówek oświatowych gminy Babiak odebrało nagrody. Wręczenie wyróżnień połączone zostało z podziękowaniami, które wychowawczynie otrzymały za pedagogiczny trud w związku z przejściem na emeryturę.

W Urzędzie Gminy w Babiaku odbyło się uroczyste wręczenie nagród gminy Babiak dla nauczycielek pracujących w szkołach na terenie gminy. Spotkanie to połączone zostało z planowanym zakończeniem dotychczasowej ścieżki zawodowej pań. 1 września nie powitają bowiem już, jak co roku, swoich wychowanków, ponieważ zgodnie ze swoją decyzją przechodzą na zasłużoną emeryturę.

Mariola Cedzidło i Alina Piechocka ze Szkoły Podstawowej w Babiaku Iwona Kropidłowska z Zespołu Szkół w Bogusławicach oraz Barbara Szmajdzińska i Jolanta Starosta z Zespołu Szkół w Brdowie.  Przez wiele lat z wielkim zaangażowaniem i oddaniem uczestniczyły w procesie kształcenia i wychowania dzieci i młodzieży.

Za tę właśnie pracę i pedagogiczny trud odebrały podziękowania oraz życzenia radości z każdego nowego dnia, uśmiechu, pomyślności oraz spełniania marzeń, na które być może do tej pory brakowało czasu…

źródło i zdjęcie: Urząd Gminy w Babiaku