Odebrały podziękowania za pedagogiczny trud

0
210
Odebrały podziękowania za pedagogiczny trud
Odebrały podziękowania za pedagogiczny trud

 Odebrały podziękowaniaPięć nauczycielek z placówek oświatowych gminy Babiak odebrało nagrody. Wręczenie wyróżnień połączone zostało z podziękowaniami, które wychowawczynie otrzymały za pedagogiczny trud w związku z przejściem na emeryturę.

W Urzędzie Gminy w Babiaku odbyło się uroczyste wręczenie nagród gminy Babiak dla nauczycielek pracujących w szkołach na terenie gminy. Spotkanie to połączone zostało z planowanym zakończeniem dotychczasowej ścieżki zawodowej pań. 1 września nie powitają bowiem już, jak co roku, swoich wychowanków, ponieważ zgodnie ze swoją decyzją przechodzą na zasłużoną emeryturę.

Mariola Cedzidło i Alina Piechocka ze Szkoły Podstawowej w Babiaku Iwona Kropidłowska z Zespołu Szkół w Bogusławicach oraz Barbara Szmajdzińska i Jolanta Starosta z Zespołu Szkół w Brdowie.  Przez wiele lat z wielkim zaangażowaniem i oddaniem uczestniczyły w procesie kształcenia i wychowania dzieci i młodzieży.

Za tę właśnie pracę i pedagogiczny trud odebrały podziękowania oraz życzenia radości z każdego nowego dnia, uśmiechu, pomyślności oraz spełniania marzeń, na które być może do tej pory brakowało czasu…

źródło i zdjęcie: Urząd Gminy w Babiaku

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here