Nowy sztandar na 90-lecie jednostki OSP Kiełczewek-Boguszyniec

0
167

90 lat ma jednostka OSP Kielczewek-Boguszyniec w gminie Grzegorzew. Jubileusz ten stał się okazją do życzeń, gratulacji i podziękowań ochotnikom za ich trud niesienia pomocy potrzebującym, zaangażowanie w ratowaniu ludzkiego życia i dobytku oraz wytrwałości i ciągłego bycia w pogotowiu na wypadek konieczności speszenia na ratunek.

Jubileusz 90-lecia powstania Jednostki OSP Kiełczewek-Boguszyniec zbiegł się zatem z wręczeniem druhom nowego sztandaru. Miało to miejsce 3 maja br.

Świętowane rozpoczęła zbiórka przed remizą w Kiełczewku, po czym wszyscy przemaszerowali do kapliczki w Boguszyńcu na mszę świętą w intencji strażaków. Po eucharystii natomiast miały miejsce dalsze uroczystości, podczas których, pod adresem ochotników, nie brakło ciepłych słów od samorządowców i zaproszonych gości.

zdjęcia: Urząd Gminy w Grzegorzewie

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here