W najbliższą sobotę, 6 stycznia, musimy się liczyć z utrudnieniami komunikacyjnymi

1
346
W najbliższą sobotę, 6 stycznia br., ulicami Koła przejdzie Orszak Trzech Króli. Po uroczystościach w trzech kolskich kościołach, o 11.15, rozpocznie się pochód, który wyruszy w kierunku ulicy Prusa. Na placu przed siedzibą Starostwa Powiatowego spotkają się orszaki ze wszystkich kolskich parafii. W związku z uroczystościami mogą nastąpić komplikacje w ruchu drogowym.
W sobotę, 6 stycznia br., na czas przemarszu Orszaków Trzech Króli może zostać zakłócona płynność ruchu pojazdów. Czasowo z ruchu kołowego wyłączona będzie cześć kolskich ulic. Po zakończeniu obchodów, niezwłocznie zostanie przywrócony ruch na drogach. Nad bezpieczeństwem osób biorących udział w przemarszu oraz utrzymaniem płynności ruchu kołowego czuwać będą policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kole, przy wsparciu strażników miejskich oraz druhów ochotniczych straży pożarnych. Działania policjantów ukierunkowane będą na zapewnienie maksymalnej płynności ruchu, by wspomniane uroczystości nie zakłóciły w znaczącym stopniu codziennej przepustowości ulic. Kolscy stróże prawa apelują o wyrozumiałość kierujących i stosowanie się podczas zabezpieczenia do poleceń służb porządkowych w zakresie użytkowania dróg.
źródło i zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here