Nagrody zwycięzcom III Dyktanda dla dorosłych i dzieci wręczone!

1
204

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Kole stał się okazją do złożenia życzeń i gratulacji wszystkim pracownikom książnic, celebrowania jubileuszy pracy zawodowej oraz wręczenia nagród zwycięzcom III Dyktanda dla dorosłych i dzieci.
W imieniu samorządowców powiatowych powinszowania wszystkim bibliotekarzom złożył wicestarosta kolski, Sylwester Chęciński, który pogratulował także paniom obchodzącym w tym roku okrągłe rocznice pracy zawodowej. Miłe słowa usłyszały Barbara Maćkowiak, Małgorzata Pluchrat, Barbara Robaszewska, Anna Wolniakowska, Katarzyna Klimańska oraz Marzena Franiak.

Nagrody zwycięzcom III Dyktanda dla dorosłych i dzieci wręczone!

Spotkanie było też okazją do podsumowania i wręczenia nagród laureatom „III Dyktanda dla dorosłych i młodzieży”. Pierwsze miejsce zajął Jakub Wasilewski, II – Krystyna Wasilewska, a III – Jakub Stegenta. Wyróżnienia odebrali Weronika Ziętala, Zuzanna Dul, Rafał Łukaszewski i Hubert Przeor.
Przypomnijmy, że dyktando w tym roku dedykowano Stanisławie Fleszarowej-Muskat w 100. rocznicę urodzin i 30. śmierci.
Za niezwykle owocną i pełną życzliwości współpracę dziękowania otrzymały Henryka Jurkiewicz i Magdalena Łochowska. O oprawę muzyczną imprezy zadbali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Kole.

źródło: PiMBP w Kole, zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Kole

Więcej informacji z wydarzeń w PiMBP w Kole – TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here