Nagrody i wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w SP w Powierciu

0
917

W Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Powierciu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość przebiegła pod hasłem „Dziękujemy za trud, za uśmiech i za serce”, a wzięli w niej udział zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy obsługi i uczniowie. Część artystyczna obfitowała w wiersze i piosenki związane tematycznie z obchodzonym świętem.

Jednym w akcentów szkolnego wydarzenia było wręczenie przez dyrektora szkoły, Edytę Ostruszkę, nagród dla nauczycieli za wyróżniającą się pracę oraz szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. Otrzymali je Sylwia Barańska, Małgorzata Giętkowska-Szurgot, Monika Stachowska, Joanna Strzałkowska, Dorota Świder oraz Bogumił Walczak.

Szefowa placówki oświatowej uhonorowała także Ryszarda Chruścińskiego, Andrzeja Laskowskiego, Karola Skoniecznego, Ryszarda Sołtysiaka i Antoniego Żurawika statuetkami „Przyjaciela szkoły”, Wyróżnienie to było formą podziękowania za pomoc w uporządkowaniu boiska szkolnego, które w przyszłości będzie służyć uczniom szkoły oraz lokalnej społeczności.

źródło i zdjęcia: Szkoła Podstawowa w Powierciu