Na drogach ślisko i niebezpiecznie! Poszkodowana kobieta odwieziona do szpitala

0
204

Zima znów dała o sobie znać, a wraz z nią pogorszyły się warunki na drogach. Jest  ślisko i niebezpiecznie. Niestety, nie wszyscy kierowcy wzięli to pod uwagę i nie zachowali ostrożności za kierownicą. To z kolei skutkowało zdarzeniami, które dziś miały miejsce w Przedczu i Kole.

Tuż po 5.00, w Przedczu, doszło do kolizji z udziałem jednego pojazdu. Kierująca peugeotem 206, 21-letnia mieszkanka gminy Przedecz, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi wypadła z jezdni, po czym uderzyła w budynek mieszkalny. Za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że była trzeźwa.

Do drugiego zdarzenia doszło w Kole, o godzinie 6.00. Na skrzyżowaniu ulicy Dąbskiej z DK nr 92, 43-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, jadąc volkswagenem golfem od strony Kłodawy, zaczął gwałtownie hamować, w chwili, gdy dostrzegł kolor pomarańczowy na sygnalizatorze. Reakcja skutkowała poślizgiem, a w konsekwencji uderzeniem w jadący prawidłowo, od strony Powiercia do Koła, pojazd marki Opel Astra. Za jego kierownicą siedziała 20-letnia mieszkanka powiatu tureckiego. Uderzenie było na tyle silne, że opel wpadł na mazdę jadącą po przeciwległym pasie ruchu. Podróżował nią 74-letni mieszkaniec gminy Koło.

Na miejsce zdarzenia przybyły służby ratunkowe. Obaj panowie, czyli 43-latek oraz 74-latek, nie doznali obrażeń. Poszkodowana została natomiast 20-latka, którą ekipa pogotowia ratunkowego przewiozła do szpitala w Kole. Na razie kolscy policjanci nie zakwalifikowali zdarzenia. Czy to tylko kolizja czy wypadek, okaże się w późniejszym czasie. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here